Nasz zespół

Czyszczeniepoznan.pl to firma, która powstała z pasji do samochodów. Wszystko zaczęło się zakupu odkurzacza piorącego w celu wyprania samochodów będących „w rodzinie”. Szybko okazało się jednak, że owa „rodzina” poszerzyła się na sąsiadów i dalszych znajomych, a po kilku miesiącach zaczęli pojawiać się osoby, które śmiało można było nazwać klientami. Rzetelna praca i uczciwość pozwoliła po pewnym czasie na pozyskanie zleceń na sprzątanie biur i mieszkań, które z dodatkowego zajęcia stały się pełnoetatowym zajęciem.

Elena

Bezwzględna perfekcjonista, która "równo" używa jako swojego drugiego imienia. Nie ważne jak czysta jest Twoja tapicerka, ona zawsze znajdzie tam plamy, które trzeba wyprać.

Przemek

Właściciel

Nie ważne jak napięty jest terminarz danego dnia, on zawsze znajdzie w nim miejsce na kolejnego klienta. Idealny klient każdego taksówkarza, może rozmawiać godzinami.

Łukasz

Człowiek do zadań specjalnych, jego ulubiony termin zakończenia pracy to wczorajsze popołudnie. Przeciwieństwo rannego ptaszka, jego ulubiona pora pracy to "wieczorkiem".

Skontaktuj się z nami już dziś